AKTUELL ANNONS!

Välkomna på Auktion!

Frej Jonssonhuset

Västra Frölunda /
Göteborg
Lördag 25/10 Söndag 26/10

Kl 13.00

Visning & anbud från 12.00

Samt
Måndag 27/10

KL 19.00

Visning & anbud från 18.00

OM OSS!

BILDGALLERI!

Kontakt:
info@wass-auktioner.se
Tel:
0290-371 45

Madelené Pyk olja på duk 46x43cm.

För anbud vänligen maila på info@wass-auktioner.se
eller ring 0708-662166.

Angelica Wiik litografi.

eller ring 0708-662166.

info@wass-auktioner.se