AKTUELL ANNONS!

Välkomna på Auktion!

Värmdö Bygdegård
Hemmesta

Tisdag 29/7 Onsdag 30/7
Start kl.19.00

Visning & anbud från 18.30

Välkomna!

OM OSS!

BILDGALLERI!

Kontakt:
info@wass-auktioner.se

Tel:
0290-371 45

Madelené Pyk olja på duk 46x43cm.

För anbud vänligen maila på info@wass-auktioner.se
eller ring 0708-662166.

Angelica Wiik litografi.

eller ring 0708-662166.

info@wass-auktioner.se