AKTUELL ANNONS!

Välkomna på Auktion!

Folketshus

Orminge

Sön 5/10
Auktionsstart

kl 14.00

Visning & anbud från 13.30

OM OSS!

BILDGALLERI!

Kontakt:
info@wass-auktioner.se
Tel:
0290-371 45

Madelené Pyk olja på duk 46x43cm.

För anbud vänligen maila på info@wass-auktioner.se
eller ring 0708-662166.

Angelica Wiik litografi.

eller ring 0708-662166.

info@wass-auktioner.se